Футболистите на Лудогорец се превърнаха във фенове при срещата си с легендата в кеча и олимпийски шампион от Игрите в Атланта през 1996 година - Кърт Енгъл.
Американецът бе у нас със съпругата си, за да приключат процедурата по осиновяване на българско дете в Сливен, като вчера отпътува от страната ни.
На летище София Енгъл се засече с целия отбор на Лудогорец, който замина за предсезонна подготовка в Австрия, като не отказа на футболистите снимка за спомен.
Те оградиха звездата в развлекателните спортове, който малко след това публикува кадъра в официалния си профил в социалната мрежа Инстаграм.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец