Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Холандски рефер свири реванша на Лудогорец

OFFNews 13 август 2018 в 09:31 994 0

УЕФА назначи холандския рефер Бас Найхуис за съдия на реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа между Зрински и Лудогорец.

Мачът ще се играе на стадион „Пецара“ в Широки Брег в четвъртък, а "орлите" спечелиха първата среща с 1:0. 41-годишният съдия по професия е касапин, но върти собствен бизнес – притежава пекарна.

На 1 ноември 2016 година Найхуис ръководи срещата от груповата фаза на Шампионската лига между Лудогорец и Арсенал, в който „орлите“ изтърваха аванс от два гола и в крайна сметка загубиха с 2:3.

Съперникът на Лудогорец Зрински пък допусна втора поредна загуба в първенството на Босна и Херцеговина и общо трета в последните си три срещи. Тимът от Мостар записа поражение с 0:1 при гостуването си на Челик в дербито на четвъртия кръг. От своя страна Лудогорец победи Витоша в Бистрица с 2:0, като попаденията паднаха през второто полувреме.