
Лудогорец победи Зрински Мостар с 1:0 в двубой от третия квалификационен кръг на Лига Европа, игран на стадион "Лудогорец Арена".
Футболистите на треньора Пауло Аутуори демонстрираха съвсем различно лице от от това, което показваха до момента от началото на сезона. Ценното попадение за разградчани бе дело на Козмин Моци, който се разписа с глава след центриране от корнер още в 16-ата минута.
С най-много пропуски се отличи нападателят Клаудиу Кешерю, който нямаше ден и пропиля няколко отличи възможности. Вратарят на босненците Солдо няколко пъти спря румънеца, но пък сгреши при попадението на неговия сънародник, което накрая реши крайния резултат в мача.
Успехът е първи за "орлите" от 21 юли, като "зелените" прекъснаха серията си от четири поредни мача без успех във всички турнири - 2 в Първа лига и 2 в Европа. Така Лудогорец има минимална преднина преди реванша в Босна и Херцеговина, който ще бъде след седмица (16 август).
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Доживотна присъда за рецидивиста, убил жената от избирателна комисия в София
Представила се за 15-годишна поискала среща с пребития в Пловдив мъж. Било саморазправа с педофил
Спряга ли Тръмп Джей Ди Ванс за свой наследник?
Представила се за 15-годишна поискала среща с пребития в Пловдив мъж. Било саморазправа с педофил