
Депутатите освободиха Йоана Кирова от ГЕРБ от парламента. Тя се разделя с депутатското място по собствено желание.
Преди дни снахата на бизнесмена Киро Киров обяви, че мотивите ú да напусне парламента са лични и една от основните причини е разочарованието ú от правителството на Пламен Орешарски.
Тя обаче беше единствената от групата на ГЕРБ, която не се беше подписала под искания вот на недоверие към кабинета. Като причина беше посочено отсъствието й от страната.
Нейният свекър уточни, че няма нищо като за жълтата преса и основната причина е, че Кирова има син в първи клас и много ангажименти около него.
Освен като снаха на Киро Киров, който преди години беше отвлечен, Йоана Кирова стана популярна и с катастрофа преди година, при която удари с джипа си колоездач на пешеходна пътека.
Предни дни Кирова определи като абсурдни твърденията, че през 2009 г. е била приета в редиците на партията на Бойко Борисов като жест на обезщетение за неприятностите на семейството.





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
03.10 2013 в 11:18
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
03.10 2013 в 11:15
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Властта е убедена, че руският Ил-76 е прелетял само с хуманитарна цел
Грешка при попълването на документи е спасила българка от смърт при наводнението в Непал
Мирчев: Копринков прави за Радев същото като Пеевски - завладява институции, служби, медии
Столична община представя бюджет от 1,543 млрд. евро за тази година
Мирчев: Заглушителят от Драгалевци е купен от българска фирма, държавата е знаела за него от години
Зарков: Има и необмислени предложения в съдебната реформа