Протестно шествие под мотото "Ако изгубим БДЖ, губим България" ще се проведе днес от 14 ч в столицата.
OFFNews ще предава протеста в София на живо.
Протестът ще тръгне от паметника на Патриарх Евтимий (Попа), след което демонстрантите ще се отправят към Министерски съвет.
Организатор на протеста е "Гражданска инициатива за обществен и релсов транспорт".
Протестиращите се обявяват против приватизацията на БДЖ с мотива, че приватизацията на дружеството ще е равносилна на ликвидация.
Очаква се протестиращите да внесат подписка срещу продажбата на "БДЖ Товарни превози".
Live streaming by Ustream
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец