Трамвайните по линии №12 и №18 няма да се движат в участъка по бул. „Кн. Мария Луиза” между ул. „Алабин” до ул. „Козлодуй” заради стрелбата в района на Съдебната палата, съобщиха от Столичната община община.
Днес около 9.30 ч. пред Съдебната палата, пред която минават двата трамвая, беше прострелян Златомир Иванов - Златко Баретата, както и човек от неговата охрана.
Последният етаж от сградата срещу палата пък беше подпален.
Районът е отцепен и там все още има пожарни коли. Движението на трамваите ще става по обходен маршрут по бул. „Христо Ботев”, уточниха от общината.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец