Телевизионната водеща Лора Крумова е родила син тази нощ.
Новината бе съобщена в сутрешния блок на bTV от близката приятелка на Крумова - Генка Шикерова. Докато водеше предаването, Генка получила SMS от щастливата майка.
Бебето е родено в 2 без 20 тази нощ и се казва Явор. Двамата с майката се чувстват добре, предаде съобщението Шикерова и честити на младите родители.
Лора Крумова е водещ на "Тази събота" и "Тази неделя" по bTV, но в момента е в отпуск по майчинство. Телевизията отложи старта на предаванията, вероятно все още търсейки заместник на Крумова. За мястото й се спрягаше именно Генка Шикерова, но тя пое сутрешния блок заедно с Константин Караджов след напускането на Анна Цолова и Виктор Николаев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20.09 2013 в 19:53
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
20.09 2013 в 18:06
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие
Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели, заяви Зеленски