Ивет Лалова със златен медал в Япония

Николаос Цитиридис 05 May 2013 в 10:55 6578 2
Ивет Лалова. Снимка: БГНЕС
Ивет Лалова. Снимка: БГНЕС

Българската лекоатлетка Ивет Лалова спечели златото на турнира "Сейко" в Токио.

Красивата спринтьорка взе приза в спринта на 100 метра.

Във финала на дисциплината Лалова финишира с време 11,46 секунди.

За европейската шампионка в спринта това бе първи старт за сезона.

Зад Ивет останаха Кандис Макгроун от САЩ с резултат от 11,49 секунди и сочената за фаворитка в състезанието Алиан Бейли от Ямайка с 11,50 секунди.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша