Българин хванат с автовоз крадени коли в Хърватия

03 June 2013 в 12:30 3081 0
Българин хванат с автовоз крадени коли в Хърватия

Българин е бил задържан в Хърватия за контрабанда на крадени коли, предаде ХРТ.

Според хърватската медия, полицията на ГКПП „Пасяк” е задържала автовоз, в които е имало девет коли от висок клас. Проверка потвърдила, че те са откраднати.

Говорителят на полицията Томислав Версич съобщи, че документите за колите са били фалшиви.

Камионът пътувал от Италия, а автомобилите били предназначени за българския пазар.

Българинът е в ареста и се очаква да бъде разпитан от прокуратурата. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша