Малко над 200 души се събраха на поредния протест срещу монополите в Пловдив в 11.00 часа.
Групата тръгна от площад "Централен" под съпровода на музиката на 4-ма гайдари, които застанаха начело на шествието.
Протестиращите спряха пред сградата на община Пловдив, където за пореден път изразиха недоволството си от управлението на кмета Иван Тотев, скандирайки искания за оставката му.
В памет на самозапалилия се Пламен Горанов, бяха наредени и няколко камъка, около които пловдивчани запалиха свещи. От там шествието продължи по Главната до сградата на ЕВН, от където продължи по бул. "6-ти септември" и "Цар Борис III Обединител".
Митингът приключи около 13.30 часа с масово хоро на площад "Централен".
Ето видео от протеста:
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец