При полицейска операция в София е разкрита високотехнологична подземна наркооранжерия за отглеждане на марихуана.
Установени са двама мъже, на 35 и на 38 години, и 63-годишна жена - и тримата са собственици на имота, под който е изградена оранжерията.
До подземната оранжерия се достига през 40-метров тунел, с размери 45 на 45 см, прокаран под имота на тримата. Там е била направена връзка с водопроводната и електропреносната система.
Помещението било оборудвано и с осветление.
В оранжерията са открити: над 324 растения в саксии; сушилня с няколко рафта, на които са били оставени за сушене глави канабис; множество чували с тор; везни, съобщават от пресцентъра на МВР.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец