Жена почина в болница след раждане. Бебето е живо.
Смъртта е настъпила в сряда вечерта в АГ-болницата във Варна "Проф. д-р Д. Стаматов", съобщи управителят ù д-р Радослав Минков.
Той не даде повече подробности.
Каза само, че екипите са действали адекватно и по всички правила на подобни спешни ситуации, но не са успели да спасят жената.
По думите на д-р Минков в случая не може да се говори за лекарска грешка.
Аутопсията и медицинска експертиза относно причините за настъпване на смъртта ще се изясняват на най-високо ниво от независими експерти от друга болница. В момента има предполагаеми причини за смъртта, но окончателно мнение по въпроса, д-р Радослав Минков заяви, че може да даде след приключване на експертизата.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни