Пребиха служител на ''Градска мобилност" в Монтана заради поставени скоби

OFFNews 14 November 2025 в 14:39 2015 0
Снимката е илюстративна.
Снимката е илюстративна.

Служител на общинската фирма "Градска мобилност" в Монтана е бил бит от мъж заради поставени скоби за неправилно паркиране, предаде БТА. 

На 12 ноември около 9:10 ч. на ул. „Хаджи Димитър“ в града, 51-годишнен мъж - контрольор по автомобилния транспорт към общинската фирма "Градска мобилност"- заснел два неправилно паркирани автомобила, след което им поставил скоби.

Собственикът по-късно заплатил наложените глоби и скобите били премахнати.

На следващия ден (13 ноември) отново около 9:10 ч. на същото място, служителят бил нападнат от мъж, който му нанесъл няколко удара с юмруци по лицето и главата. След побоя нападателят се качил в един от автомобилите, на които предишния ден били поставени скоби.

Полицията бързо установила извършителя - 40-годишен мъж от Монтана. Той е бил задържан за 24 часа. Срещу него е образувано досъдебно производство по чл. 325 от Наказателния кодекс.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026