Полицай пострада при сбиване в центъра на София

OFFNews 03 March 2012 в 11:34 1863 0
Архив: БГНЕС
Архив: БГНЕС

Полицейски служител от столичното 4-то РУП e пострадал при сбиване в центъра на София в ранните часове на 3 март.

Инцидентът е станал пред заведение в района на Народното събрание, съобщават от полицията. Малко след 3 часа сутринта в полицията е получен сигнал за мъж в безпомощно състояние пред заведението. Пострадалият полицай не е бил на работа. Настанен е в "Пирогов" за лечение в тежко състояние. Органите на реда веднага са започнали работа по изясняване на случая. Нападателите се издирват.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски