Питбул нападна трима души и куче им в несебърското село Кошарица, предаде БНТ.
Инцидентът е станал снощи около 21:30 ч. в местността Чолакова чешма.
Пострадалите са двама мъже на 35 и 69 години и 71-годишна жена - всички от София. Докато разхождали кучето си на повод, свободно пуснат питбул се нахвърлил върху него. При опит да го освободят от захапката, тримата също били нападнати и получили наранявания по крайниците и лицето.
Пристигналият на място медицински екип извършил преглед на потърпевшите и превързал раните им, след което ги насочил към УМБАЛ - Бургас за допълнителен преглед.
Задържан е за 24 часа собственикът на агресивното животно – украински гражданин, живеещ в Кошарица. По случая е образувано досъдебно производство.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел