Пътнически автобус пламна на АМ "Струма"

offnews 05 September 2016 в 20:34 7595 0
Пътнически автобус пламна на АМ

Снимка btv

Автобус, пътуващ към ГКПП „Кулата”, се запали на АМ „Струма”, близо до Благоевград, съобщава bTV

Инцидентът е станал около 19:50 часа. На кадрите се вижда огромен огнен стълб и задръстване.

Огънят е тръгнал от към двигателя на автобуса, но за щастие всички пътници са били евакуирани достатъчно бързо и няма пострадали.

От Агенция "Пътна инфраструктура" съобщиха, че заради автобуса се ограничава движението по пътя между Симитли и Благоевград при тунел "Железница" . Обходният маршрут е по съществуващия път покрай тунела. "Пътна полиция" регулира движението.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява