Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР) предприема мерки за охрана на обществения ред и безопасност на движението в столицата преди, по време и след футболната среща между отборите на Левски и ЦСКА-София, съобщиха от МВР.
Мачът ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" от 15:45 ч. днес.
Феновете на символичния домакин Левски ще бъдат настанени в сектори „А“ и „Б“, а тези на ЦСКА-София - в сектори „В“ и „Г“. Входовете на стадиона ще бъдат отворени от 13:45 часа.
Очаква се струпване на много хора в централната градска част и по основните булеварди. Възможни са моментни затруднения в трафика и забавяне по някои линии на градския транспорт, посочват от МВР. В часовете на придвижване на привържениците към и от стадиона организацията на движението ще става по преценка на полицията, за да се намали риска от инциденти, от нарушаване на обществения ред и вандалски прояви по отношение на държавно, общинско и частно имущество.
В прессъобщението се посочва, че приоритет на ръководството на СДВР е опазването на обществения ред, живота и здравето на всички жители и гости на София, като планирането, организацията и охраната на спортното събитие са съобразени с динамиката и нормалния ритъм на живот в столицата.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13794
1
19.10 2024 в 18:14
Излезе благотворителният календар на варненските пожарникари (галерия)
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
МФ публикува новия Бюджет'26 - осигуровките скачат от '27, повишават се МРЗ, майчинство, осигурителен доход
Съдът на ЕС не е издавал решение срещу влизането ни в еврозоната
Къмпинг ''Арапя'' е под вода