Двама души са пострадали при конфликт между близо 800 обитатели на Регионалния приемен център в Харманли, съобщиха от МВР.
Снощи, към 23.00 часа, служители от охраната на Центъра са подали сигнал в местното управление за конфликт между близо 800 обитатели. На място веднага били насочени служители от ОДМВР-Хасково. Униформените били посрещнати и замеряни с камъни от биещите се бежанци, счупили и предно панорамно стъкло на един от служебните автомобили. Пострадали са двама сирийски граждани, получили охлузване в областта на главата. Към 01.00 часа редът в центъра бил възстановен, създадена е организация за патрулиране и охрана. Продължава работата по изясняване на причините за възникналия конфликт, както и стойността на нанесените материални щети по сградния фонд и инвентара.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19546
2
29.08 2016 в 15:49
35598
1
29.08 2016 в 14:30
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера