Две жени, шофирали леки автомобили, пострадаха при пътно-транспортно произшествие на пътя Хасково – Минерални бани, предава БТА.
Инцидентът стана около 10:00 часа, съобщиха от КАТ. Движението временно е пренасочено през село Въгларово.
Катастрофата е станала на прав участък, а сблъсъкът е бил почти челен. Пожарникари разрязаха ламарините на колите, за да извадят ранените, разказаха очевидци. В едната от колите е пътувало и дете, но то е без наранявания.
Жените са откарани в областната болница в Хасково, където им се оказва медицинска помощ.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел