Опит за въоръжен грабеж на бензиностанция е имало тази нощ в София, съобщава bTV. Информацията е потвърдена от пресцентъра на МВР.
По първоначални данни нападателите не са успели да откраднат пари от обекта.
Сигналът за престъплението е постъпил в 23:20 часа вчера. Двама въоръжени нахлули в бензиностанцията на бул. „Цветан Лазаров”, ударили касиерката и поискали от нея оборота.
Нападателите първоначално взели касетка с пари, но при все още неизяснени обстоятелства в крайна сметка излезли без нея и напуснали района с автомобил, който ги чакал отпред, посочват от МВР.
Двамата се издирват.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец