Четирима въоръжени нападнаха и обраха бизнесмен и негов спътник на бул. „Ломско шосе" в София посред бял ден и успяха да избягат.
Грабежът е извършен близо до бензиностанция, съобщи БНР. Двамата пострадали пътували заедно в един автомобил.
Открадната е сумата от близо 100 000 лв. Сигналът е подаден минути след 13 ч.
Нападателите са ударили спътника на бизнесмена, заплашили него с оръжие и отмъкнали парите, след което избягали. От УМБАЛ „Света Анна“ съобщиха, че един от пострадалите – мъж на 44 години, е с фрактура на лицето, като му предстои операция.
Няма пряка опасност за живота му, той е адекватен и контактен.
В района има засилено полицейско присъствие.
Извършителите се издирват.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен