Четиригодишно момченце от Нова Загора е настанено в Областната болница в Сливен след падане от третия етаж на жилищна сграда, съобщи БНР.
Детето е с лицево-челюстна травма, травма на корема и счупване на таза, съобщиха от лечебното заведение.
Заместник-директорът по медицинските дейности в болницата д-р Хрисант Хрисантов каза, че снощи на момченцето е извършена успешна операция на корема.
Детето е било оставено без надзор от майка си за пет минути, докато тя слязла да вземе дърва от мазето. В това време момченцето тръгнало да я търси, покатерило се на терасата и паднало.
Злополуката е нещастен случай, майката се е грижила добре за момчето, коментираха от полицията. За случая е уведомена сливенската Окръжна прокуратура. Според лекарите в момента пострадалото дете е контактно и е в добро общо състояние.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел