22-годишен мъж от Афганистан е задържан във Второ районно оправление за побой, съобщават от МВР, цитирани от в. "24 часа".
Тази сутрин малко след 7 часа в полицията бил получен сигнал, че в Центъра за временно настаняване на бежанци „Военна рампа” млад мъж нанесъл удар по лицето на 46 - годишен охранител.
Изпратените незабавно полицейски екипи задържали на място нападателя – 22-годишен мъж от Афганистан, кандидат бежанец.
Той е отведен в районното управление с полицейска мярка до 24 часа и по случая е образувана проверка.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18000
4
15.10 2016 в 14:21
Как може да арестуват авганистанеца (бежанецът)?!
Сигурно е бил изплашен, объркан... и за това е нападнал въпросния охранител
Та нали все ние сме им виновни
Ние сме виновни защото сме ги предизвиквали
15918
3
14.10 2016 в 16:58
След като е възпитаван от коза и козоебец, как точно очаквате да се държи ?
22193
2
14.10 2016 в 15:05
16538
1
14.10 2016 в 14:24
Днес друг нападнал охранител...
Първия е с офизциален статут. Този все още не е, само кандидат, така ли?
Ще се радвам в следващата седмица 2-3 афганистанци да нападнат министърката бъчворкова. Голям кеф ще е.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие