15-годишен е в 'Пирогов' след побой в София

OFFNews 16 May 2020 в 19:02 5608 0
15-годишен е в 'Пирогов' след побой в София

15-годишно момче е било нападнато и бито този следобед в столичния квартал "Лозенец". Инцидентът е станал на ул. „Милин Камък“ малко преди 17 ч., съобщава БНР.

Момчето е контактно. Било е откарано в УМБАЛСМ "Пирогов".

Няма яснота за причините за нападението.

Полицията издирва нападателите.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026