Стела Балтова е с COVID-19

OFFNews 14 October 2021 в 11:51 2249 0
Стела Балтова е с COVID-19

Служебният министър на туризма Стела Балтова е с коронавирус, съобщиха "travelnews" и "24 часа".

Балтова е ваксинирана и ще бъде под карантина, като е в добро състояние.

Заради положителния ѝ тест се проверяват всички колеги в министерството, с които тя е имала контакт.

На правителственото заседание днес вместо Балтова отиде заместничката ѝ Ирена Георгиева. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски