Над 200 деца в Хасково прегледаха специалистите от програма „Детско здраве”, организирана съвместно от УМБАЛСМ„Н.И.Пирогов“ и Столичната лекарска колегия на БЛС.
Специалисти с педиатричен профил по УНГ, ортопедия, хирургия, урология, неврохирургия, неврология, кардиология, офталмология, дерматология, педиатрия, образна диагностика и др. извършиха високоспециализираните безплатни профилактични прегледи с цел скрининг на заболявания в детска възраст.
Вече 10 години програма „Детско здраве“ улеснява и подпомага профилактиката на децата в цялата страна, предоставяйки бърз и лесен достъп до водещи специалисти. Благодарение на екипната работа на медиците през този период деца от цялата страна са получили безплатни консултации, при необходимост – лечение и проследяване.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес