Финансовият директор на Twitter Антъни Ното погрешка публикува туит в социалната мрежа, който е смятал да изпрати като лично съобщение на свой колега, съобщава Би Би Си.
От публикуваното съобщение става ясно, че Ното има желание Twitter да придобие друга компания, но не става ясно коя точно.
„Мисля, че трябва да ги купим. Той е в графика ти за 15 или 16 декември - ще трябва да го уредим. Имам план", пише в съобщението.
Ното изтри туита скоро след публикуването му, но междувременно много от 8700-те му последователи са направили скрийншот на гафа на финансовия директор.

Антъни Ното става финансов директор на Twitter през юли тази година. През 2008 г. той е бил финансов дирктор на Националната футболна лига на САЩ.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
26.11 2014 в 13:16
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
26.11 2014 в 13:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
100 000 души са потърпешви след проверката на МВР за полетите на Пеевски, твърдят от ДПС
Договорът с Боташ е замразен за 15 месеца след срещата на Радев с Ердоган
Кметът на Габрово иска от Радев спешни мерки заради етническо напрежение в града
Кои са петте най атрактивни мача на световни първенства (видео)
Започна делото срещу Ива от Кочани
Договорът с Боташ е замразен за 15 месеца след срещата на Радев с Ердоган