Една от най-богатите кралски особи в света - принц Алберт II от Монако, разкритикува разтърсващото интервю на принц Хари и Меган Маркъл пред Опра Уинфри.
По-рано този месец херцогът и херцогинята на Съсекс направиха поредица от шокиращи коментари за кралското семейство.
"Смути ме. Мога да разбера откъде идват (притесненията им), но не смятам, че това беше правилното място, на което трябва да се води подобна дискусия", коментира принц Алберт II пред Би Би Си.
Той отбеляза, че двойката е трябвало да обсъди проблемите и разногласията си насаме с кралското семейство, а не "да ги хвърля в общественото пространство по този начин".
"Много е трудно да се поставиш на мястото на някого друг. Но мога да разбера натиска, на който са били подложени", добави принцът в знак на разбиране.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Борисов: Аз като станах за първи път премиер, нямаше мантинели (видео)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)