Мъж намушка губернатор на руска област

OFFNews 05 April 2024 в 09:25 1159 1

Снимка GettyImages

Мъж намушка с нож губернатора на руския регион Мурманск, ранявайки го в стомаха. Андрей Чибис е бил нападнат, когато излизал от среща в градския дворец на културата на местния град Апатити, предаде БТА. 

"Имало е въоръжено нападение. Нападателят е задържан. В момента губернаторът е в клиника. Той е бил в съзнание и сам се е придвижил до колата си. По пътя към болницата е отговарял на въпроси", съобщават от прессекретариата.

Чибис е бил опериран, но остава в тежко състояние в реанимацията. Няма опасност за живота му, твърдят лекарите. Задържаният за нападението Александър Биданов е местен жител на 43 г.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    24373

    1

    dolivo

    05.04 2024 в 10:13

    малко е, още може

    дали е пробуждане, след като само саморазправа е възможна да коригира нещо?

    няма как да махнеш мерзавеца чрез вот

    няма как да го осъдиш , защото е превзел съдилищата

    ...
     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява