Президентът на Турция Реджеп Таийп Ердоган посети щангиста с български произход Наим Сюлейманоглу. Спортистът е в болница заради чернодробна недостатъчност и последвалата трансплантация.
Турски медии разпространиха първите снимки на трикратния олимпийски шампион след хоспитализирането му заради тежка цироза, съобщава bTV.
От кадрите става ясно, че щангистът се възстановява добре, контактен е и дори разговаря.
Според информацията Ердоган се е запознал в детайли със състоянието на Сюлейманоглу и е провел обстоен разговор с лекарския екип, извършил животоспасяващата операция.
Срещата му с Наим е продължила около 20 минути. Легендата във вдигането на тежести е изразил своята признателност за съдействието на държавните институции.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен