Русия е изгонила двама американски дипломати от посолството на САЩ в Москва, след като Белият дом е сторил същото, пише "Ройтерс".
Единият изгонен е дипломат, който преди време взе участие в инцидент с руски полицай близо до входа на посолството на САЩ.
Другият изгонен дипломат "също е бил служител на ЦРУ".
Късно снощи Държавният департамент на САЩ съобщи, че на 17 юни САЩ са изгонили двама руски служители в отговор на нападение, извършено от руски полицай срещу американски дипломат в Москва по-рано същия месец.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17563
4
10.07 2016 в 13:48
18687
3
10.07 2016 в 10:51
Така че какво се е променило? Нищо.
35598
1
09.07 2016 в 17:47
Махленски свади заради битови инциденти. Човещинка.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие