Заплаха за бомба опразни международното летище „Сан Антонио“ в сряда. След щателно претърсване, трафикът бе възстановен още същия ден.
Повече от 2000 пътници в терминалите са били изведени навън, а на пристигащите самолети не е било разрешено да приближат сградата на летището.
Причина за евакуацията е била заплаха по телефона за поставени взривни устройства.
Управата на „Сан Антонио“ е реагирала светкавично и е разпоредила летището да бъде опразнено.
В претърсването са се включили полицаи, сапьори и спецчаст с обучени кучета. Акцията е продължила два часа и половина, но взривни устройства така и не са били открити.
Работата на летището е възстановена, след като властите са отменили тревогата.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец