Славия измъкна равен на ЦСКА

OFFNews 03 август 2014 в 20:55 1932 0

Славия измъкна точка на ЦСКА. Двата отбора завършиха 2:2 в интересен мач на стадиона в "Овча купел" от третия кръг на "А" група.

Червените повеждаха на два пъти чрез Сержио Буш и Александър Тунчев, но белите не се предадоха и с голове на Мичел Бургзорг и Мишел Платини успяха да изравнят.

ЦСКА остава начело със 7 точки, но вече не е сам на върха, след като Ботев се наложи над Черно море с 2:1 и също събра седем точки.

Томаш Иршак изведе пловдивчани напред в 19-ата минута. В 44-ата минута Стенио дос Сантос изравни. В 84-ата минута влезлият като резерва Юнес Хамза донесе победата. Срещата се игра пред празни трибуни заради наказание на Ботев.

В третия мач от деня Берое изненадващо поведе на Литекс с 0:1 с гол на Семир керкар в седмата минута. Отборът от Ловеч обаче стигна до победата с 2:1 с голове на Милчо Ангелов в 77 мин. и на Илия Миланов в добавеното време.