Луис Суарез наказа Англия (видео)

Ивайло Анев 20 юни 2014 в 00:18 2510 0

Луис Суарез вкара два гола във вратата на Англия.

Уругвай победи Англия с 2:1 с два гола на Луис Суарес. Така "трите лъва" са на прага на отпадане още в груповата фаза на Мондиал 2014.

Звездата на урусите се възстанови от проблемите в коляното си и очевидно бе в оптимална форма, защото съсипа съперника.Именно той откри резултата малко преди края на първото полувреме, след като получи чудесна асистенция от Единсон Кавани и отклони с глава покрай Харт.

Уейн Руни бе един от най-активните играчи на Англия, но направи няколко невероятни пропуска, а веднъж удари и греда.

Четвърт час преди края обаче той най-сетне прекъсна головата си суша на световни първенства и се разписа, засичайки на празна мрежа центриране на Глен Джонсън.

Също както и в мача срещу Италия обаче Англия допусна много бързо втори гол. Той дойде след решителна грешка на Стивън Джерард, който увисна под една висока топка, зад него Суарес излезе сам срещу вратаря и с мощен удар от малък ъгъл вкара втория си гол.

Така Англия е пред отпадане от световното първенство, въпреки че отново показа добра игра. Единственият шанс на тима на Рой Ходжсън е за въртележка, ако Италия победи както Коста Рика, така и Уругвай.

УРУГВАЙ: Фернандо Муслера, Диего Годин, Хосе Мария Хименес, Мартин Касерес, Максимилиано Перейра, Кристиан Родригес, Егидио Аревало, Николас Лодейро, Алваро Гонзалес, Луис Суарес, Единсон Кавани

АНГЛИЯ: Джо Харт, Глен Джонсън, Гари Кейхил, Фил Ягиелка, Лейтън Бейнс, Джордан Хендерсън, Стивън Джерард, Рахим Стърлинг, Уейн Рууни, Дани Уелбек, Даниел Стъридж

Ако имате какво да кажете на тема "Мондиал 2014", може да го направите в новата игра на OFFNews! Направете видео коментар и го качете в OFFTube и може да спечелите Sony Xperia M и Sony Xperia Tablet Z.