Протестът пред парламента мина спокойно

OFFNews 03 December 2013 в 20:29 3710 5
Протест Снимка: Константин Павлов
Протест Снимка: Константин Павлов

Стотина протестиращи се събраха пред сградата на Народното събрание, за да протестират срещу правителството на Пламен Орешарски. 

Част от протестиращите бяха дошли със своите велосипеди. Демонстрантите скандираха "мафия" и "оставка". И тази вечер част от протестиращите се бяха събрали пред Министерски съвет, а след това се присъединиха към другата група пред парламента. 

Протестът завърши без инциденти малко след 20,00 часа.

 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша