Началникът на кабинета на социалния министър Тотю Младенов не е върнал 11 205 лева бонус от общо получените 15 275 лева за периода 2009-2011 година. Това съобщи пресцентърът на Министерството на труда и социалната политика днес - ден, след като OFFNews.bg съобщи за оставката на Димитър Марков.
Марков е освободен по лична молба, със заповед на министър Младенов от 7 март 2012 година, пише в прессъобщението. От ведомството уточняват, че Димитър Марков е получил общо 15 275 лева бонуси от началото на мандата на правителството на ГЕРБ. От тях е върнал 4070 лева. "Останалите 11 205 (за 2009 и 2010 г.) не са върнати", пишат от МТСП. Всички останали членове от политическия кабинет на министерството са върнали бонусите си в срока, определен от премиера Бойко Борисов. Те са общо 31 693 лева. Министър Тотю Младенов не е получавал допълнителни възнаграждения под никаква форма за този период, пишат от ведомството.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни