Златен скункс за Бойко Борисов

OFFNews 16 November 2016 в 08:11 9767 3
Златен скункс за Бойко Борисов

Снимка стопкадър "Господари на ефира"

Тв предаването "Господари на ефира" връчи наградата си "Златен скункс"  на премиера в оставка Бойко Борисов.

Репортажът от удостояването на министър-председателя с приза бе излъчен снощи. От телевизионното шоу обясниха, че причините Борисов да получи антинаградата са две.

Първата е неспазеното обещание да даде оставката на правителството още след първия тур на президентските избори, ако кандидатът на ГЕРБ Цецка Цачева няма най-много гласове на първия тур на вота.

Втората причина е тежката загуба на балотажа, обясниха от предаването.

Борисов прие наградата с усмивка, въпреки че очевидно не бе доволен от това, че миризливото животинче застигна и него.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    35235

    1

    Лопе де Вега

    16.11 2016 в 08:17

    Малка награда за неуморния му труд "на полза роду"! Очакваме "Златна решетка".

    Поздрав!
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026