Пътниците в градския транспорт на Торонто ще чуят познат глас. Канадският актьор Сет Роугън записа съобщение, което ще се излъчва в метрото в града.
Акцентите в посланието му са три.
"Раниците са супер удобни, фантастични са, но когато ги носите на гърба си, вместо да ги свалите, това страшно много притеснява хората около вас в метрото", е първото.
"Представете си свят без крака. Добре, недейте - налудничаво е - признава Роугън. - Но си представете градски транспорт, в който никой не си качва краката на седалките.
Краката ни са супер, но моля, оставете ги на пода в градския транспорт!"
Той споделя, че не може да повярва, че му се налага да отправи третото си послание. Но му се налага. А то е:"Моля, спрете да си режете ноктите в градския транспорт!".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
10800
2
01.08 2018 в 11:55
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Проклятието подейства: Англия - Гана 0:0