Водни човеци "раздават" безплатно вода в центъра на София

OFFNews 21 July 2016 в 06:15 3893 3
Водни човеци

Водни човеци ще "раздават" безплатно чиста питейна вода в центъра на София днес.

Всеки минувач ще може да си налее от специално изработените за целта водни човеци, съобщи "Софийска вода". Те ще бъдат на три места на пешеходната зона на бул. "Витоша" от 10:30 до 15:30 ч.

Инициативата, която се провежда за шеста поредна година, ще продължи и утре.

Според прогнозата за времето на 21 и 22 юли се очаква градусите да започнат да се покачват. Това е причината да напомним колко е важно да се пие достатъчно и редовно чиста питейна вода, пишат от "Софийска вода".

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    23899

    3

    кикимора

    21.07 2016 в 10:05

    По зажаднелите могат ли да пият от чучура на водните човеци?

    18037

    2

    Lexa Trovpe

    21.07 2016 в 09:00

    Водните човеци идват да напомнят на Фандъкова Спешно да оправи обществените чешми в София
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира