Софтуерен проблем с компютърната централизация за управлението на стрелките на Централната гара в София е причина за голямото закъснение на влаковете на гарата снощи, съобщиха от "Железопътна инфраструктура".
В резултат на повредата някои от влаковете, сред които до Варна и Бургас, са се движили със закъснение до 2 часа.
Аварията е във връзка с ремонта на гарата, който започна преди няколко седмици и ще продължи до лятото на следващата година.
Движението на влаковете на Централната гара в София от сутринта е нормализирано.
На сайта на БДЖ обаче има редици влакове, които закъсняват или са отменени в някои участъци, и днес, но по други причини.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел