Министерството на регионалното развитие и благоустройство ще бъде затворено днес и утре.
Имаме служител с положителна проба за COVID-19, въпреки че от самото начало сме взели всички противоепидемични и хигиенни мерки. Създадена е организация за пълна дезинфекция на сградата, всички служители на министерството ще бъдат тествани, заяви министър Петя Аврамова по Нова тв.
Тя допълни, че е създадена добра организация за дистанционен режим на работа.
Служителката няма симптоми, чувства се добре и следва всички предписания на РЗИ София. Днес ще бъдат направени пробите на всички служители на 3 места в София. Тези, които са с отрицателна проба, ще се върнат отново на работните си места, допълни Аврамова.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец