Швеция ще допуска българи с лични карти с изтекла или изтичаща валидност в периода 31 октомври 2020 г. – 31 януари 2021 г., съобщиха от МВнР.
Мярката влиза в сила от 3 декември 2020 г.
От Националното оперативно управление на шведската полиция са обявили, че в условията на коронавирусна пандемия Швеция ще допуска български граждани, които ще могат да влизат, пребивават и излизат от територията на страната 6 месеца след дата на изтичане на валидността на личната карта.
Решението не важи за българските задгранични паспорти с изтекла или изтичаща валидност в периода 31 октомври 2020 г. – 31 януари 2021 г.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен