Протести с искане за оставката на премиера Бойко Борисов, правителството и главния прокурор Иван Гешев се организират в 20 града по света днес.
Групата "Протестите по света" публикува във фейсбук карта с градовете на недоволството. Сред тях са Виена, Осло, Лондон, Хамбург, Амстердам, Бостън, Мадрид, Берлин и др.
Трети ден продължава и "Поход на свободата" от Свиленград към София. Участниците в него ще извървят 330 километра пеша, като носят метална релса.
В столицата остават блокирани трите кръстовища - на Орлов мост, пред Ректората и на площад Независимост. "Да защитим демокрацията, ден 39", стартира в 19 часа.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18621
2
16.08 2020 в 16:07
6316
1
16.08 2020 в 14:54
https://segabg.com/node/147948
..... „Констипацията (запекът) се определя като дефекация с честота на изхожданията не повече от 3 пъти седмично, като фекалиите са с твърда консистенция.“
Мъск обяви, че ЕС трябва да се закрие
Мъск обяви, че ЕС трябва да се закрие
Тръмп-младши: Баща ми е непредсказуем, възможно е скоро да се откаже от Украйна
Кийт Келог: Краят на войната в Украйна е наистина близо
Американската посланичка в Атина отиде на прием по боди и прозрачна рокля (видео)
Предишният бюджет не бил на ГЕРБ