Става все по-топло, в неделя срещу понеделник обаче температурите за кратко ще паднат със 7-8 градуса, заяви климатологът проф. Георги Рачев по бТВ. От сряда температурите пак ще започнат да се увеличават.
Той обясни, че ще има валежи, но събота и неделя стойностите ще са до 18 градуса.
В края на месеца ни очакват и 21 градуса, като до 4 април тези температури ще се задържат. Разминахме се с онова студено време, характерно последните няколко години, допълни Рачев.
Сняг ще вали от понеделник до четвъртък в планините на 2800 м надморска височина при доста екстремни температури от порядъка на минус 13 градуса, каза още Рачев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец