Столична община кани софиянци и гости на града да посрещнат 2026 година заедно на площад „Княз Александър I“.
Празникът започва на 31 декември от 21:30 ч. с традиционния Новогодишен концерт.
На сцената ще бъдат „Сигнал“, Mary Boys Band, Ирина Флорин, Николай Славеев, Pressie и Dim4ou, които ще подарят на столичани музика, настроение и енергия до първите минути на 2026.
Празничната вечер ще бъде водена от Милица Гладнишка и Атанас Стоянов.
Елате да изпратим старата година и да посрещнем новата под откритото небе на София - заедно, с хубава музика и много емоции, канят от Столична община.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел