
Днес ще е третият ден, в който полицаи и здравни инспектори ще проверяват как се спазват противоепидемичните мерки в търговски центрове, фитнес зали, заведения за хранене и магазини.
Празнуващи в хотел в София се барикадираха снощи и не допуснаха екипите на здравната инспекция да извършат проверка.
За пореден път в столицата бяха открити множество нарушения при инспекции на полицията.
При проверките в София, направени през изминалата нощ в хотел, намиращ се в столичния квартал „Бояна“ бяха установени много празнуващи. Част от тях се заключиха в помещението, за да не допуснат екипите на полицията и РЗИ да извършат проверка.
Част от празнуващите се опитаха да избягат от акцията на МВР през различни изходи на сградата, съобщи БНР.
На няколко места в столицата полицията извърши проверки през изминалата нощ. Съставени са актове и полицейски разпореждания.
Операциите за спазване на противоепидемичните мерки станаха традиция през последните месеци. При тях често се откриват много нарушители. Основно в ресторанти към хотели.
Десетки актове за нарушения на противоепидемичните мерки издадоха от Столичната полиция и РЗИ-София вчера и онзи ден, както на юридически лица, така и на граждани.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Egocentric Eccentric
Мажоритарни избори? Cui bono?
Aleksa Vukotic
Мажоритарни избори? Cui bono?
Cvetan Ivanov
Дани Каназирева: Манолова, Дончева и Хаджигенов се държат като мутри в парламента
ivosav
Дани Каназирева: Манолова, Дончева и Хаджигенов се държат като мутри в парламента