До средата на следващата седмица времето ще бъде хубаво и предимно слънчево. От четвъртък ще започнат валежи и гръмотевици, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология.
През първата половина от следващата седмица ще се задържи предимно слънчево, с температури между 25° и 30°.
В понеделник ще има временни увеличения на облачността в следобедните часове , главно над източните райони, но ще е почти без валежи. Вятърът ще е слаб, с източна компонента.
Във вторник вятърът ще отслабне, а температурите слабо ще се повишават и в сряда максималните в повечето райони ще са между 27° и 32°.
Валежи и гръмотевици се очакват отново в четвъртък в западната половина от страната.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен