Безплатни прегледи и консултации при специалисти по гинекологична ендокринология ще се проведат в Първа АГ болница в рамките на един месец, съобщиха от лечебното заведение.
Прегледите ще се провеждат от специалистите в Кабинета по гинекологична ендокринология на болницата всяка сряда, като започват на 13 ноември и ще продължат до 4 декември включително.
Гинекологичната ендокринология се занимава с причините за нарушенията в яйчниковата и репродуктивната функция при жената от ендокринно-хормонален харектер. Тя обхваща периода от детството, през пубертета, зрялата репродуктивна възраст, климактериума, менопаузата до постменопаузата.
Голяма част от причините за стерилитет се дължат на недиагностицирана ендокринна (хормонална) патология, обясняват от Първа АГ болница.
Желаещите да се възползват от безплатните консултации трябва да си запазят предварително час на телефон: 02/447 02 63.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен