5-годишното дете от Пловдив, което беше обезобразено след жесток побой, за който са обвинени майка му и нейният приятел, е изписано от болницата.
Биологичният баща на детето - Венислав Алексиев, заяви, че синът му се възстановява добре, но той има „оскъдна информация” за него от директорката на дома, в който е настанено момченцето.
По думите на Алексиев той не е виждал сина си след изписването му от болницата, защото социалните не допускат среща.
Обясняват ми, че трябва първо да подпиша договор за оценка на родителски капацитет и след това ще ми се направи график, за да мога да го виждам, разказа Алексиев.
След половин година на детето предстои нова операция на скалпа. Алексиев призова за максимално строго наказание за извършителите на посегателството срещу сина му и изрази готовност да се грижи за детето в Германия, където живее.
Адвокатът му Васил Попов, заяви, че предстои решение кой да се грижи за детето и изрази недоумение защо бащата не е допускан до него. „В нито един от документите не е записано защо му се ограничава правото на достъп”, коментира Попов.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец