Новият директор на БНТ направи първи коментар пред телевизията след избирането си на поста, в него той очерта целите си за идните години.
На въпроса как ще управлява телевизията, той заяви:
"Ами както сме записали в тази концепция, която е приета и става неотделна част от договора за управление. За мен е най-важно да я направим по-открита и по-прозрачна, да може да има механизми за контрол и баланс и никой да не си позволява самоволни решения вече. Това, което е най-важно според мен е журналистите да имат ясни правила за кариерно израстване. Много бих искал да видя колегите, че имат амбиции и цел и ще получат заплащането за тези амбиции и цели, когато ги постигнат, за да се знае, че всеки, който желае да работи ще расте и ще има по-голяма заплата".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29321
4
05.07 2019 в 22:22
17769
3
05.07 2019 в 21:56
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци